| Didi908 a întrebat:

am luat o nota mica la mate la un test si vreau sa o repar fiindca din cauza notei acesteie imi strica toata media! eu am numai 9 si 10 pana in prezent dar acum numai am. este foarte greu si nu stiu cum sa fiu mai atanta in clasa/teste si sa invat bine lectiile si sa le inteleg. ceva sfaturi?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Fiecare dintre noi am avut si cateo nota mai mica, dar nu iti face chiar asa de mari probleme, este suficient sa fi atenta si activa la ore si asta se va remedia! Bafta!