| bublegum a întrebat:

Intre un iphone si un samsung galaxy s... ce v-ati alege tongue
dc?

6 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Iphone e cel mai bun telefon existent vreodata.

| BoBBy a răspuns:

Iphone 4, because si deoarece arata mai bine si e mai rezistent

| VladestepeTPU a răspuns:

Alege iPhone 4, este foarte bun.Te asigur, d'ăla am eu şi este super performant.Sticla ecranlui lui este folosită pentru fabricarea geamurilor de la elicoptere.Are un ecran Retina.Ai văzut când lumina soarelui bat direct în telefon şi nu se mai vede nimic? Eh, la ăsta poţi vedea totul perfect.

Vorbesc de iPhone 4.

| YoYo a răspuns:

Iphone tongue ca imi place mai mult insa iti recomant samsungu din ce am auzit este mai bun

| niku93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HODhXCfcf4c
http://www.youtube.com/watch?v=Y0BMBiYEKVE
e mai bun/rapid/nou/util/ieftin Samsung
+ nu exista Apple store in Romania

| johnnydoe a răspuns:

Iphone este un telefon de fite pentru oameni care vor sa plateasca in plus doar pentru nume.
Samsung Galaxy S este un telefon mult mai bun, iar raportul performante/pret este ok