| popmirgea87 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete:

ati vrea sa aveti un prieten timid? daca da de ce daca nu de ce?

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.pai in acelasi timp as spune si da si nu.de ce nu:pentru ca daca este timid o sa fie greu sa stai in bratele lui sau sa va sarutati
da:pentru ca cred ca daca as fi cu un baiat mai timid l-as ajuta sa nu mai fie timid.

| AnnonnimGirrl a răspuns:

DA! De ce?
Pentru ca sunt multi idioti in ziua de azi cu prea mult tupeu..Alergam numai dupa "bad boys" si ajungem cu inima bucati! Noi facem alegerile astea deci e vina noastra! Pentru cei care zic "Toti/Toate sunt la fel", CINE TE-A PUS SA II/LE INCERCI PE TOTI/TOATE?
Normal ca mi-ar placea un baiat mai timid pentru ca as fi sigura ca tipul nu e un badaran care ma va lasa cu ochii-n soare! Nu am mai multe cuvinte deocamdata dar raspunsul meu e DA!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:pentru ca stiu ca nu ma va lasa cu ochii in soare ca ceilalti increzuti, sau ca nu vrea numai prostii
Nu:pentru ca noi fetele alergam dupa baietii rai pentru ca trebuie sa fim si protejate de cineva.
Deci si da si nu.De aici tu iti faci o parerewinking! Success!

| cristynaGoldenRose a răspuns:

Eu DA) Pentru ca principal sa se comporte cu prietena frumos si simplu. Da pentru ca nu se va da mare si atre like "bad boys", Dar sa nu fie din cale afara timid, sa vorbeasca si sa nu fie plictisitor in acelasi timp

| βωβყჯ a răspuns:

Răspunsul meu sincer este da.De obicei cei timizi nu au nici în gând să abandoneze o fată pentru alta dar cei tupeiști vor doar o noapte de sex si gata. Ei bine este grozav de bine să ai un prieten timid și dacă este timid și cu tine ai multe șanse să îl ajuți! Fundă? puppy dog eyes