| Fernando96 a întrebat:

Intrebare pentru fete, voi ce fel de prieten aati vrea sa aveti, un cocalar cu conditie fizica buna sau unul de treaba dar mai plinut?rolling on the floor funda.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un cocalar e imposibil sa devina om de treaba, in timp ce cateva kilograme se pierd extrem de usor, in cazul in care chiar deranjeaza!

| Well a răspuns:

Unul care sa ma iubeasca. E adevarat ca la inceput conditia fizica inseamna mult dar cu timpul daca iubitei tale i s-ar intampla ceva si iar afecta infatisarea iar tu o iubesti foarte mult nu cred ca o sa o parasesti.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sincer... Nu toate fetele pun accentul pe un baiat care sa fie frumos si cu conditie fizica. Ptr ca aia is nesimtzii. mai bine unul mai urat si mai dragitz si mai plinut ca oricum in ochii ei va fi cel mai frumos. tongue

| iulyspy a răspuns:

Unul de treaba dar mai plinut. cocalaru se uita numai dupa f***t:d si alte prostii si te va rani:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi prefer sa nu am prieten.Adica trebuie sa ma si atraga fizic un baiat, nu spun ca daca ar fi plinut nu m`ar atrage, depinde de el si de aspectu lui si personalitatea lui de asemenea.Nu ma impresioneaza muchii sau conditia fizica a unui cocalar, prefer sa raman singura decat sa stau cu unu care sa ma dezguste din punct de vedere al caracterului.Eu zic ca potrivit este intre,nici prea gras nici prea slab,si sa fie de treaba si baiatul potrivit atitudinii si caracterului meu, care sa ma completeze si care sa ma atraga prin gesturi, fizic si personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sigur ca nu mi-as dori pe cineva care sa puna intrebari ca ale tale. Iar acum, ca sa iti ranesc orgoliul de "macho", un cocalar imi doresc! ( laughing sau nu )

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Nu conteaza cum e. daca mie imi place il consider cel mai frumos baiat din lume si nu ma mai uit la aspect.thinking totusi trebuie sa arate bine, sa fie si de treaba.deci putin din ambelepuppy dog eyes