| NedeaAndrei a întrebat:

Intrebare pentru fete:va plac baietii tupeisti sau putin mai timizi?happy

Răspuns Câştigător
| BicolorBell;x a răspuns:

Hi!
baiatul care ii place orcarei fete este intre cele 2 extreme.
nu stiu dc, dar baietii se considera mari si atri atunci cand se bat sau dau in fete?
dc?
a fi tupeist nu inseamna a te bate non-stop, a injura, etc... a fi tupeist inseamna a avea carcaterul necesar pentru a infrunta diferite probleme; sa stii sa iti sumi o responsabilitate.
Un baiat ar trebui sa fie un gen care sa stie sa te asculte, sa stie sa invete sa nu se laude.Gen:,,A uite sunt cu aia! Mama daca stii ce bine saruta!"sau alte chestii d'astea.pentru sigur iti va da papuci in 2 sec.
Te asigur cu tuturor fetelor le plac baietii care sa fie intre aceste 2 extreme, baietii care stiu sa se comporte.
Iar acest comportament se poate obtine numai prin a fi natural, a nu incerca sa pari altcinevawinking
Bye!happy

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`mi plac baietii cu prea mult tupeu, pentru ca prea mult tupeu e nesimtire si grosolanie, daca pot sa zic asa, dar nici prea timid, el sa se inrosheasca la fiecare vorba a mea, si sa nu fie in stare sa`mi spuna nimic, sa stie cand sa aiba tupeu si cand sa fie timid.

Sa fi iubit!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta, trebuie sa faca primul pas etc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer baitii tupeisti

| fantomadinumbra a răspuns:

Tupeisti big grin
nu imi place sa ma plictisesc langa el pana spune ceva