| Villy0po a întrebat:

Va plac baietii mai tupeisti sau mai timizi si tacuti?

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mie una imi plac tupeistii increzuti.dar nu exagerat.cei timizi mi se par mototoli si am nevoie langa mine de un baiat stapan pe situatie si increzator.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Poiii mie imi plac aia tupeisti.
Pa, pa.

| DakotaRoyse a răspuns:

Hmm... În general să fie tupeist, dar să fie tăcut când vorbesc eu laughing)

| CrazySoursD a răspuns:

Mie imi plac cei timizi si tacuti, pentru ca sunt zodia leu si-mi place sa am eu cuvantul mereu.
Dar nici prea prea timizi, ca daca ar fi tacut as gasi eu ce sa fac sa vorbeasca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este si atractia pe extreme dar este si atractia de comun.
Daca Ana [ zic si eu ] este timida ar putea fi atrasa de extrema sa, un baiat indraznet dar si de unu timid. Depinde si de fata.
Pe mine ma atrag ambele variante laughing. Cei timizi sunt adorabili si cei indrazneti iti intaresc si tie caracteru.
Fiecare cu gusturile sale si propria personalitate.