| DoomNEzeu a întrebat:

Iti place sa fi in centrul atentiei?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Depinde....

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nub laughing
Doar uneori laughing
Mai des.
Ai prins thu ideea smug
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde! Uneori imi place sa fiu in centrul atentiei, alte ori imi place sa stau mai in umbra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu îmi place să fiu în centrul atenţie, nu dau nici ocazie.
Prefer să stau în umbră, mă simt mai bine aşa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci baietiilor le place mult cand o fata ii sexy si se da mai mare un pic...adica mai danseaza la o bara mai atrage atentia.nu neaparat insusiri de curva, insusiri de sitractie se numescwinking...este foarte bine cand esti in centru atentiei, am fost miss boboc si stiu cum e sa fi admirata si privita de totiwinkinge super, urmeazami sfatu, iesi mai mult cu prietenii alege o gasca mare si muzica sa sune in continu, nu fi timidawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...nu stiu incearca sa faci ceva mai deosebit sau cevahappy

| elyshor16_7114 a răspuns:

Depinde. Daca sunt bine dispusa dalaughing