| anonim_4396 a întrebat:

am o mica mare problema! Nu-mi place sa fiu in centrul atentiei sau sa fiu de fata cand ma lauda cineva! Ce pot sa fack? sad
Multumesc...

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Păi. să încerci să nu bagi în seamă. Dar când te laudă cineva, e un lucru bun puppy dog eyes.

| MusicIsLife a răspuns:

Cand te lauda cineva e un lucru bun.:d Incearca sa te gandesti ca vorbesc despre altceva sau daca nu merge te poti gandi daca ai intr-adevar acele calitati.Eu, sincer, cred ca e bine sa auzi cand te lauda cineva pentru ca afli ce cred despre tine.happy

| Mihaelka a răspuns:

Inseamna ca te rusinezi ))) ar trebui sa fii deprinsa mai des cu laudele, si in fine te vei deprinde si va fi totul Ok!winking