| Pericoldeexplozie a întrebat:

Jocul IMVU, are virusi? Daca il instalez pot sa il mai dezinstalez?

Răspuns Câştigător
| Oannaaaaa1D a răspuns:

Buna happy! pai, nu cred ca are virusi, l-am avut si eu dar nu am fost foarte incantata, cat despre dezinstalat, a trebuit sa il duc unui specialist in domeniu deoarece e foarte greu, si el de abia a reusit, deci, te-as sfatui sa nu il instalezi. happy

9 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Desigur. Nu are virusi, dar daca ai suspiciuni poti sa scanezi inainte de download

| WeezS a răspuns:

Nu, e curat, cel putin mie imi functioneaza. Da e destul de plictisitor happy Am avut V.I.P happy

| Miza a răspuns:

Bună! Joc Imvu de 4 ani. Nu am avut nici o problemă pînă acum o lună. Instalam fiecare versiune, era absolut totul normal... Pînă a început să'mi apară într'una ceva crash'uri, iar apoi anti'virusul. Am fost nevoită să'l dezinstalez, apoi am încercat să'l instalez din nou, dar n-a mai mers. nu mă mai lasă sad, poate doar dacă reinstalez windows-ul. Nu ştiu ce să zic acum, dar nu cred că mai are viruşi, oricum dacă ai un anti'virus bun nu ai de ce să'ţi faci probleme big grin

Seară faină! :*

| AcHollism a răspuns:

Depinde.Mie de exemplu mi-a dat virusi, dar unei fete nu.Eu zic sa incerci, daca ai un antivirus bun nu are nimic.
Bafta!

| Cristimax10 a răspuns:

IMVU nu are virusi si merge sa il dezinstalezi 100%100

| complicata2002 a răspuns (pentru Oannaaaaa1D):

Te... dezinstalatu ia 5 min, daca l-ai dus la un specialist nu era priceput daca de abia a reusit sa-l dezinstaleze laughing

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns (pentru SerafimHD):

Cum il pot scana inainte?

| xEllena a răspuns:

Eu una zic ca are virusi happy
L-am instalat, imi mergea calculatorul enorm de greu...deabea am putut sa il dezinstalez...as vrea sa il joc iarasi, dar nu cred ca mai am curajul sa fac ce am facut odata!

| xEllena a răspuns:

Eu una zic ca are virusi happy
L am instalat, imi mergea calculatorul enorm de greu...deabea am putut sa il dezinstalez...as vrea sa il joc iarasi, dar nu cred ca mai am curajul sa fac ce am facut odata!