| Lolipoli123 a întrebat:

La banchet ce fel de rochie sa-mi iau mulata si lunga sau bufanta jos si scurta?

3 răspunsuri:
| sjszhhwnwne a răspuns:

Eu zic ca tine de forma corpului tau. Daca esti mai plinuta, ia-ti lunga. Daca ai o silueta frumoasa, ia-ti mulata. Depinde si de ce iti place tie.

| Aasdfghj a răspuns:

Modelul rochiei trebuie sa fie ales de cum iti sta tie cel mai bine, in primul rand. Ideal ar fi sa mergi sa probezi mai multe modele si apoi sa iei o hotarare.

| roxana1611 a răspuns:

Hei! Am avut si eu anul trecut banchetul si m-am uitat pe un site despre cum sa-mi aleg rochia si cateva sfaturi, zic eu, utile. Iti las link-ul mai jos! Spor https://fetecustil.ro/rochii-banchet-2018/