| Rose_7509 a întrebat:

La banchet trebuie sa fi imbracata in rochie scurta? Daca iti iei una lunga are ceva? VOi ce parere aveti?!

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poti sa te imbraci cum vrei tu big grin nu sunt impuse restrictii

| elleme a răspuns:

Nu conteaza! Daca as fi in locul tau mi-as alege una frumoasa nici prea lunga dar nici prea scurta. Uita-te si la pozele astea sunt rochii de banchet 2011 http://www.google.com/......tp?/search
Distractie placuta!

| ela_2944 a răspuns:

Eu sunt de parere ca in banchetul din cls a 8a ar trebui sa ai si u o rochie cam pana la genuchi sau chiar mai scurta(depinde ce lungime te-ar face sa arati bine)tongue

si la banchetul din cls. a12a sa iti iei o rochie lunga. frumoasa.de bun gust*

| corsaleroberta a răspuns:

Nu conteaza lungimea rochiei, atat timp cat tie iti sta bine in ea. Distractie placuta la banchet!