| deyna23 a întrebat:

La cat timp dupa venirea menstruatiei sanii capata asa o forma normala pentru o fata de 15 ani?

2 răspunsuri:
| christina_8174 a răspuns:

În primul rând sânii nu sunt niciodata egalii. În ceea ce privește întrebarea ta ar fi indicat sa explici ceea ce numești tu a nu fii normală forma sânilor.

| usernamemada a răspuns:

Adica normala? Sanii sunt inegali chiar si la femeile in varsta :d... diferenta e ca la undele se vede si la altele nu. Nu exista o normalitate anume cand vine vorba de sani si nu te panica e ok oh go on