| iStarry a întrebat:

La contul meu de pe TPU apare deasupra la vizualizare profil puncte happy si in paranteza scrie 1179 in ultimile 7 zile dar inainte de paranteza scre 0 puncte straight face ce sa fac? happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa astepti! punctele din paranteza sunt acumulate din ultimile 7 zile. Inainte de paranteza este normal sa ai zero pentru ca ai doar 3 zile de cand esti usher pe TPU! Acelea din paranteza sunt toate punctele tale acumulate in 3 zile.