| Matt221041 a întrebat:

DE ce imi apare pe TPU faptul ca am 986 puncte si in paranteza 1508 in ultimele 7 zile?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, deci alea 986 sunt toate punctele tale, celelalte 1508 sunt din ultimele zile deoarece, pe TPU in fiecare saptamana ai nu stiu cate puncte, adica tu saptamana asta ai facut 1508 puncte care se vor aduna sptamana viitoare cu celelalte 986 pe care le ai deja. Sper ca te am lamurit. Funda?happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primele sunt cele abținute în ultimele 7 zile, restul fiind totalul activității tale.
Pa, pa.

| Matt221041 explică:

Mersi