| NaziPatrick31 a întrebat:

La scoala este o fata de care imi place Si fac particular cu ea.In timpul orelor in particular ma atinge cu picioarele.Am intrebato de ce ma atinge si m ia spus ca din gresala. La scoala nu prea vorbim dar in timpul orelor de la scoala se uita uneori la mine (încontinu) pana zice ceva.profesorul sa facem. Ea ii mai pupa pe obraz pe doi băieti impreuna cu o prietena dar nu sunt impreuna si cei doi băieti nu le plac. Ce sa fac?; sa o intreb daca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca te place, ma baiatule! Ce naiba esti asa nesigur si asa de timid? Faptul ca-ti atinge picioarele dovedeste clar ca te place(e un contact fizic).Eu zic sa o scoti la un suc numaidecat pe colega asta a ta! FUNDA?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreab-o, dar in particular.

| denisuka75 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui de sentimentele tale. E posibil sa simta si ea la fel pentru tine.