| anonim_4396 a întrebat:

M`am apucat si eu de chestii ce oamenii numesc blog`uri, as vrea sa vad ce parere aveti http://loveisdarkness.blogspot.com/ si daca va place dati pe acolo niste comm`uri
Mersi anticipat >:d

Răspuns Câştigător
| Crissttina a răspuns:

Chiar esti foarte talentata. felicitari si continua tot asa:*. cred ca multi ne regasim in ceea ce scrii tu.ai putea sa inspiri multa lume.mult succes!

3 răspunsuri:
| annd_2179 a răspuns:

Da. este foarte frumos si ceea ce ai scris este adevarat :X bravo

| Coconut a răspuns:

Am dat comentariu. Si imi place tare mult blogullove struck Chiar ai talent.

| Crissttina a răspuns:

Ms de fundita:*