| Georgestaff08 a întrebat:

m-am apucat de blog si as vrea sa stiu ce parere aveti? Si cum as putea sa imi populez blog-ul?

http://androidro99.blogspot.ro/

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Arata ca un site ieftin de spam, de altfel si subdomeniul sugereaza acest lucru. In rest doar poze aiurea, fara nicio ordine, text cu CAPS, informatie complet inutila pentru 99% din cititori probabil. Nici macar o asezare a textului nu are.

| vioricavio a răspuns:

Daca esti incepator,atunci trebuie sa incerci sa l faci mai "prietenos",sa l aranjezi putin si sa incerci pe cat posibil sa pui postari de calitate, cu un titlu, cu o descriere, cu mai multe detalii. Daca nu postezi articole de calitate si nu pui blogul cat de cat la punct, e greu sa atragi vizitatori. Uita te pe alte bloguri cum arata si cum sunt facute ca sa ti faci o idee cum ar trebui sa arate si al tau.