| Madutzw a întrebat:

Canalul meu de youtube : http://www.youtube.com/user/JocuriPentruRomani

Ce parere aveti?
Accept idei noi!
Daca va place dati un like, lasati comm, dati un share si abonativa!

5 răspunsuri:
| Buburuzăăăă a răspuns:

Frumos! E frumos ce faci. Nu am idei sa-ti dau pentru ce ai mai putea face. Doar cu jocuri "lucrezi" deci nu am idee. big grin

| VarcolacuRosuFlambat a răspuns:

In primul rand fa episoade mai lungi.Eu ti-as sugera sa nu vorbesti foarte mult, deoarece trebuie sa se auda sunetul si gameplay-ul jocului, dar poti sa spui la inceput ceva de genul:Buna lume! Eu sunt...si astazi doresc sa va prezint jocul...Sa incepem! Ai putea sa te uiti la BoboSpider sau BagOfGames pentru a vedea, iar apoi sa incepi. Poti face alt canal cu sfaturile tuturor. Uita-te aicihttp://www.youtube.com/watch?v=mv2RsT8nh0E

| VarcolacuRosuFlambat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mv2RsT8nh0E uita-te aici! Sper sa ajungi departe.Fa episoadele mai lungi. Episoadele sa fie 720p sau 1080p, adica HD.

| VarcolacuRosuFlambat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mv2RsT8nh0E uita-te aici! Sper sa ajungi departe.Fa episoadele mai lungi. Episoadele sa fie 720p sau 1080p, adica HD.

| VarcolacuRosuFlambat a răspuns:

Scuze,dar nu a postat si am apasat Raspunde de mai multe ori.