| anonim_4396 a întrebat:

M-am infometat si am vergeturi acum. Cum scap de ele? Multuuumesc. Fundaa

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde de varsta, un doctor nutritionist si sport

| Mihaela1964 a răspuns:

Masaj.Cel mai eficient este insa tratame tul cu laser...

| Mihaelazet8 a răspuns:

Este cam greu sa scapi de vergeturi, nu cred ca ar fi trebuit sa te infometezi caci ti-ai pus sanatatea in pericol, puteai tine o dieta si face sport si slabeai si nu mai aveai nici vergeturi...si o prietena a avut, ea a mers la farmacie si i-a cerut ajutorul farmacistei i-a recomandat o crema, era destul de scumpa 100 de lei, dar dupa 3 luni nu a mai avut..stiu ca si uleiul de masline e bun

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Uită-te în catalogul Avon, Oriflame, Infinity sau Lady's. Sunt multe creme pentru vergeturi acolo.
Pa-pa.