| allexzandra a întrebat:

Cum scap de vergeturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna si eu am vergeturii nu puteam scapa de ele definitiv doar asa sa nu se vada prea mult exista creme uitate pe internet

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Personal nu cred ca e vreo modalitate sa scapi de ele definitiv in afara de operatie estetica dar daca auzi vreo madalitate anuntama si pe mine ca inca nu am dar sunt insarcinata si mi frica ca o sa mi se faca si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc colanti anticelulitici pentru a tine in frau vergeturile. o data ce iti apar, nu prea mai scapi de ele. acesti ciorapi iti estompeaza eruptia de vergeturi. daca vrei sa afli mai multe informatii, aici se gasesc: http://www.tehnica-medicala.ro/......gories.php
de pe acest site mi i-am cumparat eu, online