| Delicioasademine a întrebat:

M-am tuns la 0 si toti prietenii mei fac glume pe chestia astahappy. Au inceput sa imi puna si porecle cum ar fi Micky Chelyoasa, Chelie incompetenta, Cheliuta mirositoare. Nu stiu ce sa ma faccrying. Dati-mi cateva sfaturi va rog! Dau fundita! JURR!

8 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Nu stiu din ce motiv te-ai tuns, dar nu este niciun fel de rusine in chestia asta, nu trebuie sa te ascunzi ASTA ESTI TU. Ceea ce trebuie sa faci este sa nu ii bagi in seama sa fii mereu cu capul sus sa nu iti fie rusine cand treci pe langa ei. Daca cineva iti spune ceva urat ar trebuie sa-i spui ca "Tu nu esti nici macar cat negrul de sub unghie asa ca dispari din fata mea", cu timpul cand vor vedea ca nu te mai deranjeaza jignirile lor te vor lasa in pace.
Si nu-ti face griji vei avea un par minunat sunt sigura de asta, bineinteles asta daca vrei sa-ti lasi parul mai lung daca nu te asigur ca nu se vor lua de tine chiar daca tu vei hotara sa-l ai la fel.
SUCCES SI CAPUL SUS happy

| ioana996 a răspuns:

Asculta si eu am patit asta nu stiu daca tu ai patit-o drept pedeapsa dar eu de asta am primit-o.crying am fost tunsa la 0 din cauza ca era sa raman corigenta la romana pe primul semestru in clasa a 6 si tata in timpul vacantei de vara s gandit sa ma pedepseasca astfel.Ma luat de mana si m-a dus la coafor si i-a spus s ma tunda la 0. Bin iti dai seama cat de mult am plans dar faza ce-a mai proasta era ca mi-e imi era foarte rusine sa ies afara... fara par si eu toata vacanta de vara am iesit afara cu batic in cap. cand prietenii mei au descoperit adevarul unii dintre ei au ras si unii dintre ei mau sustinut! Si de atunci mi-m vazut adevaratii prieteni. Bun acum te roog sa-mi spui ce ai facut in continuare si iti urez succes!:*

| LadyZuza a răspuns:

Dar dc te-ai tuns 0? cat de scurt te-ai tuns?

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Si ma rog de ce ai facut acest lucru

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Parerea mea e sa-ti iei o peruca big grin

PAa

| elizza a răspuns:

Nu ii lua in seama. Daca glumele lor sunt exagerate nu sunt niste prieteni buni, dar daca sunt prieteni adevarati doar te tachineaza. Sti cum se spune: cine se tachineaza se iubeste. Oricum o sa se plictiseasca de asta. O sa apara altceva si nu o sa mai rada de tine.

| Vioricaaaa a răspuns:

Cred ca au o parere gresita laughing. ar trebui sa. ti zica Kelly :X. ca sa nu te superi. macarhee hee love struck

| Vioricaaaa a răspuns:

Dami funditaaA love struck