| cristiano9 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu o problema, am apasat gresit click dreapta pe new text documents si inca ceva si acum cand vreau sa deschid ceva de pe desktop imi apare in Proprietatile programului, ex; vreau sa aduc la normal sa-mi intre in program nu in chestia aia, mergea la un timp sa dau click dreapta apoi Run as administrator si revenea, dar acum numai merge nici click dreapta... funda plzzz

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Daca te referi doar la text document,adauga la acel text document in coada.txt,adica text document.txt si va trebui sa-ti reapara. Daca ai rezolvat pana acum e bine,dar daca te referi la altceva cu intrebarea, iti sugerez, s-o reformulezi.ciao