| Macriii a întrebat:

Am o problema!
Din nefericire am dat click dreapta la mouse si am apasat ceva din greseala si mi-au disparut toate programele de pe desktop dar le am in calculator ca pot da la Start si imi apare all programs si am programele.
Dar nu ma lasa sa le pun pe desktop...
Ajutor! Plzzz!
Urgent, dau

Răspuns Câştigător
| camionagiull a răspuns:

HHHAhahahahah fa urmatoareele comenzi dai click 2 dai la arrange icons by > si dai show desktop icons! big grin sper ca asta e problema.

3 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Daca interfata ta este in romana, atunci dai click dreapta :
Aranjare pictograma dupa( prima )
Afisare pictograme de pe spattiul de lucru ( a 8-a )
sper ca te-am ajutat!
mi s-a intamplat si mie odata.

| cocosnucifera a răspuns:

Daca iti apar in start, poti sa dai click dreapta pe ele si ai optiunea Show on Desktop

| Ellennutsssa a răspuns:

Trebuie sa dai din nou click dreapta, dai la aranjare dupa pictograme, si dupa aceea dai la afiseaza pictograme de pe spatiul de lucru.