| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Ma plictisesc! ce sa fac? dar vreau sa fac ceva pe calculator... m-am saturat sa citesc carti si sa ies in parc, dati-mi niste idei(si nu vreau sa imi spuneti:vb pe mess cu prietenii)...MA PLICTISESC!

3 răspunsuri:
| dana24 a răspuns:

Joaca`te CS sau GTA sau ce jocuri iti plac.hee heetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te ikariam laughing sau wizard101 e chiar tare jocul! uita-te la filmuletze haioase gen mr. bean, citeste bancuri sau ziarul online. citeste horoscopul, etc. sunt multe lucruri de facut pe internet!

| Aliutza a răspuns:

Creeaza`ti un blog sau un site, desi ai nevoie de mai mult timp pentru asta.