| RawGrey a întrebat:

Nu stiu.Cateodata ma plictisesc foarte tare la calculator ( ceea niciodata in viata mea nu s-a intamplat ). Am 11 ani si cateodata ma plictisesc ff tare si nu mai am chef de nimic? Stiti cumva ce pot face? Prietenii nu prea am pe la bloc, doar unul cu care ies prin parc dar acum este frig si... Cine ma poate ajuta? Va rog mult m-am saturat de stilul asta de viatacrying

Răspuns Câştigător
| Gya_4162 a răspuns:

Asculta muzica. incearca sa iti faci noi prieteni ...vizioneaza un film. sau mai simplu, citeste o carte care sa iti place nu pentru scoala sau care te obliga parintii

8 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Fratele meu are 13 ani si nu se mai satura sa joace cu jucariile laughing
si tu spui ca 11?oh go on
dar daca te plictisesti apucate sa citesti o carte, poveste.etc

| Anonima_5812 a răspuns:

Pentru ca vin sarbatorile de iarna. ti-as recomanda sa faci niste ornamente de brad din aluat(250 g faina si o jumatate cana sare +putina apa)Acest aluat trebuie pus la frigider 7 zile iar apoi facute forme si puse in cuptor la 100 C 10 min.
Multa bafta!:*

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Ai putea sa mai invetzi pentru scoala.asta ar trebui sa te preocupe la varsta ta.mai tarziu ai sa-mi dai dreptatetongue

| RawGrey explică:

Mda numai la carti va ganditi dar oricum poate o sa va dau dreptate candva. Eu v-as da la toti fundita dar. nu stiu.laughing Gya, milly99 si marioxxl11 au dat cele mai bune raspunsuri va multumesc.Gya castigahappy

| AndreisiMaicum a răspuns:

Doamne frate 99% din intrebarile tale sunt legate de cumparaturi.
laughing))))))

| lordsoper a răspuns:

Pai te plictisesti majoritatea jocurilor poate le joci cu hackuri etc.la blocuri poti cauta copii sa-ti faci prieteni.etc

| Joeee a răspuns:

Pune mana pe cartehee hee). nu stiu. gaseste-ti alta ocupatie, i-ati jocuri. funda?:d