| anonim_4396 a întrebat:

DEci ma cam plictisesc si nu stiu ce sa ma fac ca sa treaca plictiseaalaaoh go on. dati si voi niste idei de ce as putea face ca deja m-am saturat de calculator si telivizor. dau fundita :X

5 răspunsuri:
| L a răspuns:

Deci nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa:,, mai e plimbari" laughing greu cu romana.
Si acum sa revin la intrebare: Ai putea sa iesi afara cu prietenii, sa citesti o carte, o revista, pune-ti castile in urechi si mergi la o alergare te ajuta si te relaxeaza, iesi si cumpara-ti ceva care sa iti faca placere si trece plictisealahappy

| cristi 25 a răspuns:

Mai e si telenovele mai e si o iesire pe afara cu prietenii mai e si plimbari prin magazine sa uiti de toate si sa poftesti la cine stie ce te uiti sau e multe chestii dar sa iesi afara din casa si iti trece plictiseala vrei nu vrei...

| MihaElla29 a răspuns:

Televizor scuzeEbig grin

| rbk a răspuns:

Ia o carte buna si citeste! Eu asta fac cand ma plictisesc!winking

| theoneandonly a răspuns:

Zicea cineva mai devreme de o carte. Iti recomand Dictionarul Explicativ al limbii romane si un indreptar de gramatica, ortografie si punctuatie. Sunt foarte utile si vei descoperi lucruri interesante acolo.