| Marya_7001 a întrebat:

Mai e putin pana la Valentine's Day, iar eu nu i-am luat nimic iubitului meu. Ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Pai stiu ca nu se mai poarta cadourile in ultima vreme...mai bine i'ai oferi o zi romantica numai voi 2 si gata...e cel mai frumos si nepretuit lucru pe care i'l poti oferi.dar daca nu vrei asa. poti sa ii cumperi un lant dragut pentru baieti.gasesti la magazine.
Hope I helped!

2 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai tu ii sti cel mai bine gusturil si sti ce ii place mai mult.un tricou, un parfum sau ceva mai simplu sunt sigura ca ii va placea.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral