| Tudorache_Marina_2001 a întrebat:

Cum as putea sa ii dau cadoul iubitului meu pentru valentine's day? Sa il dau in mana ar fi prea banal, as vrea ceva mai special.
Daca aveti idei va rog ajutati-ma

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti dea papucii faci ce a zis Sk1LLeR la nr 2. Clar e de nota 10!

| Ether a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru voi poate, pentru altii nu e placut sa te joci cu sentimentele altora cum ai chef. Spune-i mamei ca o murit fiu-so in strainatate si dupa ce face infarct deschizi usa si spui ca a venit mai repede acasa de Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O declarație de dragoste din suflet trimisă printr-un porumbel alb.

Răspuns utilizator avertizat
| Ether a răspuns:

La modul cum sa ii dai cadoul trebuie sa te gandesti tu. Doar tu stii ce ii vei da cadou, ce ii place lui si asa mai departe. E important ca idea sa iti apartina, sa fie ceva venit de la tine si nu copiat sau inventat de altul. Chiar daca nu e cea mai tare idee, va fi cea care te reprezinta pe tine. Lumea intotdeauna apreciaza ceva facut cu fortele proprii. Bafta la gasit cea mai buna idee!

| Sk1LLeR a răspuns:

Depinde, am o multime de idei, daca vrei ceva mai."aventuros" si ati facut sex, iti recomand sa il pui sub perina si in timp ce o faceti sa tragi perina iar el sa il gaseasca "mi-a facut-o prietena mea si am fost foarte multumit"
las aici un sir de idei!

1. Fa-i un puzzle, mai multe biletele, sau cum vrei tu. pana il gaseste.

2. spune-i ca vrei sa va despartiti, "motivul il inventezi tu" si dupa ii dai cadoul, o sa fie atat de fericit ca o sa inceapa sa planga laughing "am patit-o"

3. pune pe altcineva sa il dea.

4. pune-i -l in fata usi, dar asigura-te ca nu il ia altcineva.

5. Si preferata mea e asta: spune-i ca daca face treaba byna noaptea o sa il dai, daca nu, nu. asta e in avantajul amandurora laughing

sper ca te-am ajutat, funda? happy

| Ether a răspuns (pentru Sk1LLeR):

Si sa vezi ce placut e cand cadoul nu e la ce se astepta. Sau cadoul e cadou indiferent de ce iti da? happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnaissRebeca33 a răspuns:

Pai ii spui sa inchida ochii si tu sa ii pui in fata cadoul si ii spui sa deschida ochii si gata