| sorin a întrebat:

Mai este cineva, la ora asta matinala?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora asta m-au trezit fulgi de zapada care se loveau in geamhee hee

| sorin explică:

Sa stii si la mine ninge asa mistohee hee

| JeSa a răspuns:

laughing brrr! dar ce ninge rolling on the floor)tongueo dimineatabig grinalba!
Bye, Jessytongue

| St!L a răspuns:

Foarte frumos afara:X

| costymaximus a răspuns:

"Cu degete albe daca bat in fereastra, voi credeti ca ninge si nu ma ascultati" este un vers misto.

| Aliyaa a răspuns:

Da eu ce frumos ningelove struck de abia asteptam sa ninga:dwinkingzapadalove strucklove struck

| Andreea_8014 a răspuns:

Daaa, cum sa nu love struck Cand afara ninge asa de frumos love struckbatting eyelashes day dreaming

| antonia09 a răspuns:

Buna dimineata,
Se pare ca nu sunt singura care se trezeste devreme.
De cand am nascut datorita fetitei mele numai la ore asa de matinele ma trezesc (6-7 am - ora din Germania).
Ar fi superb sa pot impartasi aceasta bucurie a sarbatorilor de iarna si fetitei mele pentru care vine prima data Mos Craciun. Cu siguranta va fi un Craciun special pentru familia mea.
Iti doresc si tie sa petreci sarbatori cat mai frumoase si ducele miros al mirodeniilor preparate sa iti ramana intiparite in amintiri pentru o viata intreaga de acum incolo si sa ai puterea sa le reinvii ori de cate ori petreci sarbatorile in sanul familiei.
Cu bine,

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu de abia m-am trezit happyCe frumos e afara...brrr...frigbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt trezită de la ora 06. 00.
Deci, ce avem astăzi de făcut?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint la srviciu la ora asta matinala tongue

| broscutsaaa a răspuns:

Desigurbatting eyelashes laughing
E ultima zi de scoala.

| Bia:X a răspuns:

Mama ce matinali suntetihappy e asa frumos afarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum m-am trezit tongue.
Neata.