| albastrel a întrebat:

Oareee ...sunt cea mai matinala? 'neata tuturor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu esti.Sar'mina.

31 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Buna pranzu`!big grin laughing
Frate eu la ora aia visam laughing

| Flav a răspuns:

Neata, Galatiul s-a trezit si el. Ma dar voi sunteti matinali, nu gluma.

| SweetCandy a răspuns:

Esti km matinalabig grin
eu abia acum m-am trezit...si tot mi se pare ca am dormit putinhappy
neata!happy

| SweetCandy a răspuns:

Ooo...alinu stiu...sa-ti traiasca fluturasii...big grin
nu prea am inteles daca sunt fluturasi de bine sau de rau... da' oricum sper ca la noapte sa dormilaughing

| albastrel explică:

Neata baietii :*

Bro tu dormi vreodata? smug

| albastrel explică:

Bro si ce sugi?hee hee

| albastrel explică:

A bun atunci...Ma asteptam la rasopunsul acesta... da' pe bune acum... tu nu dormii niciodata?big grinai adormit (plecat) dupa site la 4-5 si acum e 7 jumatate...

| albastrel explică:

Hmmm...deci...vapirutule...pe tine nu are cine sa te oboseasca...am inteles!hee hee

| albastrel explică:

Ehee daca ai stii cat de curioasa sunt eu...mai bine ai spune big grin...totusi nu cred ca are cine tongue

| albastrel explică:

Hmmm..raule phbbbbt

| albastrel explică:

Si ai uitat sa zici sadic tongue ...hmm ma faci curioasa...

| albastrel explică:

M-am suparat...pe mess nu e nimeni...pe TPU decat tu...care esti rautatea intruchipata... si eu cum sunt un ingeras mi-e frica de tine...ma bag la somn! la naiba... iar la somn crying...adica in patu' asta imens in care innot degeaba si fara rosthee hee...(stiu ca e acelasi lucru tongue dar o mai fac si eu pe prostuta din cand in cand big grin, mai mereu big grin)

| albastrel explică:

Mdaa Bro... aveam... timpul trecut...winking

| albastrel explică:

Neata legiutoarea :*. o saptamana placuta si tie ...si tuturor!

| albastrel explică:

Legiuitoarea si pe tine te-am botezat ...mai bine zis mancat literahee hee... e dimineata... e foame mare... e criza... e cura big grinlaughing

| albastrel explică:

MucealuiFlaimoc neata si tie! te iei la intrecere cu dl Bro la poeme?batting eyelashes

| albastrel explică:

Neata sweetcandy...eu am... fluturasii in stomac si nu au adormit deloc nesimtiti... sad

| albastrel explică:

Neata flav!

| albastrel explică:

MucealuiFlaimoc iti raspund aici ca mesajul nu stiu daca il primesti...pai ai facut un fel de rima si bro se credea poet...deci.am crezut ca te iei cu el la intrecere (era o gluma). cat despre taran...eu nu am zis nimic.scuze daca te-am deranjat cu ceva :*

| Ben. a răspuns:

Buna dimineata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar, mai sint si altii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata si voua. Eu sint vampir laughing vampirii nu dorm niciodata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint un vampir modern draga, nu sug, beau din pahar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am lipsit cit am dus catelusa afara sa se plimbe si ea, ca striga dupa mine "mi-au amortit oasele, vreau afara sa mai alerg si eu" laughing Si acum inapoi, ascult muzica (vampirii nu dormbatting eyelashes ) big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mneah, nu are... sau are? Mister rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, stiu, ca esti curioasa, dar si eu ador misterulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca-s vampir, ai vazut tu vampiri buni? Sigur ca sint rau, sint malefic, sint diabolic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sadic? He he he, sint rautatea intruchipata devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, ei, ingeras, parca spuneai ca ai un prieten. Cum de inoti singura in patul ala mare laughing