| GW1521 a întrebat:

Maine am balul de absolvire, particip la miss&mister, si avem un moment de 30 secunde in care sa ne descriem si nu stiu exact cum sa fac. As vrea sa fie ceva relativ simplu insa la final sa aiba si o nota amuzanta...

2 răspunsuri:
| Jullykss a răspuns:

Buna.Eu zic ca ar trebui sa spui ce-ti simti despre tine si sa spui ca te simti bine in comania pr. tai.happy

| Eusiatat01 a răspuns:

Ceva simplu, ar fi sa iti cauti un partener si sa faceti o piesa scurta de teatru haioasa. Daca stiti sa interpretati cum trebuie, te asigur ca lumea va rade