| anonim_4396 a întrebat:

big hug Ce probe se dau la balul bobocilor? big hug As vrea sa particip ca missbatting eyelashes

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Caută în ziarul online de la tine din judeţ, cum a fost balul bobocilor la liceul la care ai intrat. Acolo vei găsi o descriere ţi mai multe detalii ca să-ţi faci o idee! Baftă!

| Zenithf a răspuns:

Lol, asta tine de organizatori, este fain daca au imaginatie si fac niste probe cat mai haioase.
Pentru participanti important este sa nu fie bota, nici la dans, nici la cultura, pentru ca proba de dans si proba de cunostinte nu se poate sa lipseasca. thinking