| ~< super girl >~ a întrebat:

:((merita citit)...De ce oamenii sunt atat de rai, neatenti, nepasatori:|de ce tara noastra ttrebuie sa fie catalogata drept "aia care fura"?:(
in tara noastra nu mai exista nici dumnezeu:(care` poate erea ultima speranta`:|
acum chiar nu stiu ce sa mai cred`:((...de ce romanii nu pot fi normali`? de ce n`au inima? sentimente? uitati dovada`
http://www.adevarul.ro/......77793.html

http://www.videonews.ro/......-2-fetite/
doamne-eu ca martor am fost ingrozita dar ca mama jur ca as fi omorat`o pe femeia aia care mai erea si maicuta:|...
azi au fost 3 accidente in valcea`:(
pacat foarte pacat pentru ca in orasul nostru nu se prea iau masuri in cazurile astea`:|...imi vine sa plang numai cand ma gandesc`:((

3 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Hai sa facem un pic de haz de necaz:D
http://www.youtube.com/watch?v=WSsBUdHrqao

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Bagamias ***** in ea de calugarita,***** in guralaughing. calugarita dar are mercedes benzlaughingcalugaritele de obicei sunt c*****e care si-au ratat viata, si zic ca au luat calea lu D-zeu in brate

| Broadband a răspuns:

Esti din valcea? stiu accidentul cu maicuta, fata aceea Diana o cunosteam din vedere era din ocnele mari. eu sunt de parere ca ar trebui mai multe limitari de viteza puse in oras, sa-i mai potolim putin. si stai linistita ca Dumnezeu nu a parasit doar Romania, eu cred ca toata lumea.din cauza prostiei si satanismului din noi..se cearta frate cu frate. injuram la orice colt, nu ne mai ducem la biserici, ne casatorim avand acelasi sex. sunt doar cateva dintre pacatele as putea spune facute de noi, pe care Dumnezeu nu le accepta. sper ca a primit inchisoare pe viata maicuta aia ( daca poate fi numita maicuta)