| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.videonews.ro/action/viewvideo/23308/Johannes- NU-merge-pe-apa/ Ce ziceti de asta? Asa se dovedeste "mersul pe apa" Dar eu nu inteleg, cum face atunci cand taie pe cineva in 2 :D :-?

Răspuns Câştigător
| CatGirl a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat sau nu.Nu stiu cum face asta.NU inteleg. Dar acest Johannes mai are pana ce il ajunge pe Criss Angel pe care eu il ador love struck

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Ei sunt iluzionisti, se ocupa cu iluziiwinking

| M4RK a răspuns:

Sunt trucajehee hee nare cum sa mearga pe apahee hee

| dudu_4306 a răspuns:

Ce idioti suntetilaughing Cum sa mearga pe apa... Ei sunt iluzionisti si arta lor consta sa se joace cu mintea oamenilor. E grav daca credeti ca aceti iluzionisti au puteri supranaturale. Totusi nu oricine poate face asa ceva.