| LARAaungeoudemon a întrebat:

Mi-am cumparat recent un blackberry 9300. momentan nu am net pe el trebuie sa imi reincarc. dar stiu ca are wi-fi insa.cand dau sa caute retele wifi spune unable to connect to the internet de ce oare?

nu stiu de ce nu se poate conecta, nu stiti care ar putea fi problema?
precizez ca am incercat sa ma contectez prin wireless la mine in casa unde am wirelesshappy!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca nu ai mai avut BlackBerry ar trebui sa stii ca trebuie sa activezi ceva inainte sa poti folosi wi fi-ul. Eu am avut BlackBerry si asa trebuia sa procedez dar nu mai stiu exact ce trebuie activezi. cauta bine prin meniu ca e o iconita nu e prin setari ascunse. si trebuie doar sa activezi aia

| Costică_6760 a răspuns:

Depinde cum e securizată conexiunea. Poate că BB nu suportă WPA2.