| LeonardH a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un telefon cu sistem de operare android 4.1.2., dar asta nu prea conteaza. Ce vreau eu sa stiu este alta problema. Deci telefon prinde retele Wi-Fi, dar acasa la mine, nu sunt retele Wi-Fi. Am un laptop pe care am internet prin cablu direct de la City Net, nu prin modem. Pe laptop am wireless, adica ma pot conecta la alte retele de Wi-Fi. Intrebarea este daca pe calculator, cu ajutorul unui program sau altceva pot crea o retea Wi-Fi cu care sa ma contectez cu telefonul la laptop. Dau funda raspunsului care functioneaza. big grin

3 răspunsuri:
| NeYou a răspuns:

Incearca cu breek:
http://www.go4it.ro/download/internet/bzeek-5074581/download,La mine merge deci multa bafta

| NeYou a răspuns (pentru NeYou):

Merge doar daca ai Wi-Fi pe pc sau laptop ce folosesti thu

| LeonardH explică (pentru NeYou):

Am incercat acest program dar nu pot sa il activez. Tot imi spune ca "Bzeek is off, right click to turn on." Am facut asa si tot inchis este. Ce sa fac?