| sandum a întrebat:

Mi-au disparut niste like-uri de la niste poze si relikeurile pe care l-am dat persoanei respective dupa ce a dat si ea like la pozele mele, au disparut, dar exact acelea pe care le-am dat eu dupa ce mi-a dat respectiva.
Nu inteleg de ce s-a intamplat asta, pentru ca la notificari si la activitati recente am cautat eu pana in septembrie cand s-a intamplat asta, nu apare ca eu i-as fi dat acele like-uri.De ce se intampla asta?
Va rog sa ma ajutati pentru ca nu stiu de ce se intampla asta. Dau si

1 răspuns:
| DjMitZză a răspuns:

Salut! Am si eu aceeasi problema, dar daca dai un refresh la pagina cu poza respectiva iti reapar like-urile. Cred ca e ceva defect de la Facebook. Sper ca te-am ajutat. happy