| OanaMajoMadness a întrebat:

Mie imi place de un tip iar intr-o zi l-am intrebat daca ma place iar el a zis ca nu poate raspunde. dupa 2 zile l-am intrebat din nou daca ma place iar el a zis ca putin si sa nu zic la nimeni apoi aflu de la o prietena ca el ma mintise iar eu l-am intrebat daca chiar e asa iar el a zis ca da si m-am suparat rau pe el. dupa aproximatic 3 luni cea mai buna prietena il intreaba daca ma place iar el ii zice ca da dar sa nu imi zica mie iar ea mi-a zis fiindumi cea mai buna prietena.am incercat sa il fac gelos spunansui ca sunt cu un baiat.baiatul ala era inventat.am inercat sute de chestii dar nimic nu la facut sa ma placa.va rog spuneti-mi ce sa fac?(raspunsul care ma ajuta cel mai mult primeste funda)HELLP ME!

Răspuns Câştigător
| Georgyana_7314 a răspuns:

M.grea situatie...eu cred ca ar fi bine sa'l intrebi in fata dc a spus unora ca te place si altora ca nu. poate iti v spune adevarul. daca nu poate nu mai are rost si doar isi bate joc parerea mea:d

2 răspunsuri:
| LaYz a răspuns:

Deci eu sunt baiat si ma pricep la chestii de astea... Parerea mea ar fi sa te duci si sa te dai pe langa el. Adica sa o faci fara sa isi dea prea mult seama. pentru mai multe detalii andronic_emywinking

| teogrecu a răspuns:

Iti zic din experienta.deci mi saa intamplat exact la fel.cand citesc ma regasesc.nu stie nici el ce vrea.ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata, dar de exemplu intr-o ora ca nimeni sa nu banuiasca ceva. daca te place, vorbiti si fiti impreuna. daca zice ca nu baga id f_music_tt24