| cristianorudi7 a întrebat:

Noi la angleza am ajuns la Convention: asta inseamna ca trebuie sa ne gandim la exemple din filme sau carti despre Convention asta. Convention inseamna..., de exemplu un film care este serios pana la un anumit punct. persoane imbracate in animale, animale purtandu-se ca oamenii --- asta inseamna incalcarea conventiei. si eu trebuie sa gasesc exemple de filme, carti in care trebuie sa spunem cum a fost conventia rupta.

sper ca m-ati inteles si ca ma veti ajuta.

funda

1 răspuns:
| Mee a răspuns:

Moaa.si noi avem la fel.doar ca noua ne zice cartilehee hee. The birds si Hitchcookwinking