| emilia a întrebat:

Da-ti exemple de incalcarea demnitatii unei persoane. dau funda (kiss).

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Atunci când te pune soţia să speli vasele, atunci când soţia le povesteşte prietenelor la o cafea ( de faţă cu cel bârfit, bineînţeles ) despre " performanţele " sexuale ale acestuia, atunci când şeful te face albie de porci în faţa colegilor, când cineva ţi se adresează nepoliticos, când eşti silit să faci ceva împotriva convingerilor proprii, etc.
P. S. Chestia cu vasele mi-au zis prietenii că nu e întotdeauna valabilă.