| Theodorius1234 a întrebat:

Nu imi place fizica, dar imi place biologia si chimia. Pot sa ma duc la stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| WID a răspuns:

Da. Eu unul nu le am cu biologia, nici sa nu aud de ea. Sunt la mate-info, am bacul anul acesta. Daca stai mai "mediocru" la matematica dar totusi vrei sa mergi la un profil real iti recomand stiinte ale naturii. Vei da M2, ceva mai usor fata de M1 al meu. Cu ocazia asta vei scapa lejer de bacul la biologie. Ramai cu matematica si romana. Inca un lucru: daca intri la stiinte ale naturii nu te lasa de invatat la matematica, invata macar 2 ore zilnic si fii atent la ore. La nevoie, te poti medita la matematica, iti recomand chiar din clasa a 10-a maxim a 11-a. La romana e ceva mai lejer, poti lua 7 fara sa te complici.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Da, dacă ție îți place profilul.

| Magda20 a răspuns:

Desigur, nu e atât de importanta fizica.