| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa ma duc la liceu pe profilui Stiinte ale Naturii chiar daca nu imi place Matematica si Fizica dar in schimb imi place Chimia si Biologia? [dau fundita big grin ]

Răspuns Câştigător
| Andreutza96 a răspuns:

Profilul stiinte ale naturii se bazeaza pe biologie fizica si chimie. faci si matematica m2 dar dk esti atenta si inveti fiecare lectie nu o sa ai problemewinking.
Teze dai la romana matematica (obligatoriu) si 2 materii la alegere din biologie chimie si fizica...deci ai putea sa alegi biologia si chimia dk iti plac :p.
Alegerea e a ta :*

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! De asta exista profilul stiintele naturii.Pt a se pune accent pe chimie si biologie. big grin Chiar iti recomand! Bafta! :*

| Liniutzzaaaaaa explică:

Da dar eu sunt paralela la metematica laughing) si din cate vad chimia si fizica sunt matematica curata...credeti ca o sa ma descurc?

| Vitalie a răspuns:

Oferă şi primeşte ajutor la fizică şi matematică pe www.matefizica.com