| ancaanca a întrebat:

Nu ma ajuta nimeni? astept multe rasp. funda si vot celui mai bun raspuns. cum sa imi conving parinti sa mergem in vacanta?

Răspuns Câştigător
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ushorrr le spui mama tata mergem in vacanta ei o sa zic nuuu ii zapacesty la cap pana mergety in vacanta funda?

4 răspunsuri:
| bratzdeea a răspuns:

Daca ei nu vor sa mearga inseamna ca au un motiv unul poate fi ca nu au posibilitati

| aaaa12345 a răspuns:

Daca nu au posibilitati materiale nu ar trebui sa ii zapacesti la cap. Poti sa le spui ca poate vam merge la un picnic.

| dedebt a răspuns:

Nujj daca se pune problema de posibilitati.
Dar le poti explica ca o iesire din monotia de zi cu zi este perfecta.
Atata stres... si ar prinde bine o vacanta...
Le mai poti spune ca iti doresti foarte mult... si ca vrei ca si ei sa se simta bine alaturi de tine.
Tuturor le prinde bine o pauza! laughing
Sa iesi din cotidianul asta. rolling eyes
Nu insista ca nu va merge. laughing))
Poate ce am scris aici iti starnesc si alte idei. happy
:X

| YoungSteve a răspuns:

Cu convingatoru