| 12345Anonim a întrebat:

Cum sa imi conving parinti sa mergem la gratar?

5 răspunsuri:
| stefyyy a răspuns:

Roaga-te de ei pana o sa cedeze! La mine a functionat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de ce nu vor? poate au un motiv intemeiat

| TOOL a răspuns:

Pai poate ca ei nu vor din cauza banilor, poatea au de lucru, poate sunt certati intre ei, poate sunt ingrijorati de prognoza meteo de ex acum la TImisoara ploua de rupesad.Ar trebui sa cedezi si sa-ti alegi alta zi in care sa mergi la gratar cu parintii tai, sunt sigur ca si ei vor accepta.

| 358ili a răspuns:

Zi-le ca e frumos afara si in loc sa stati in casa mai bine ati iesi sa va relaxati un pic happy

| GeeOrGiAnnAaA a răspuns:

Spune-le că e frumos afară şi că nu ai mai făcut de mult grătar şi că dacă e tot 1 mai, azi se fac grătare, spuneţi că o să vă distraţi etc. funda?