| Aly_6046 a întrebat:

Nu mai imi suport bretonu, cand creste mare nu se ajunge. voi ati avut breton? cam in cat timp se ajunge? si cu 2 clame intr-o parte nu pot sa stau pana la infinit

Răspuns Câştigător
| Ebru a răspuns:

Buna Aly! Am avut breton la 9 ani.dar acum a crescut si il am cam pana pe la barbie, imi place asa! Si pe mine ma enerva bretonul dar prindeti-l cu o agrafa colorata sau o clama draguta sus, sta super!

1 răspuns:
| dumitruanca17 a răspuns:

Da si eu am avut breton si nu-l my suportam da...
A crescut cam intr-o luna si ceva sau 2 cred laughing blushing
Da cand nu-l my suportam il prindeam cu o clama sau cu un cleste sus.Si vine super okwinking
Incearca :*
Fundoitza puppy dog eyes?