| Little Princess a întrebat:

Imi urasc bretonuu! ce sa fac? pana imi creste din nou...de curand m`am tuns si m`am tuns cu breton! x( nu il mai vreau! bretonu meu e pe toata fruntea pana la ochi...blex

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Hey bretonul este foarte IN deci esti foarte ok cu breton... daca ai placa si il poti indrepta si mai bine
nu trebuie sa ti-l prinzi doar asteapta sa-ti creasca si apoi il dai intr-o parte (asa cum il am si eu dupa ce mi-a crescutlaughing il aveam ca si tine) sunt sigura ca iti sta minunat dar daca vrei sa-ti creasca mai repede foloseste ulei de recin sau diferite masti hranitoare care stimuleaza cresterea parului
mult succes:* (fundita?)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Prinde-l cu o clema mica

| ---koko--- a răspuns:

Du-te la frizerie si spune-i sa iti fileze bretonul, in caz ca nu iti place nici asa puneti o cordeluta sau prinde-l cu agrafe nu ai ce sa ii faci pana iti creste.

| alina_3921 a răspuns:

Fileazati-l!