| JuuustMe a întrebat:

Ajutor! Ieri am fost la salon sa ma tund si frizerita de acolo mi-a facut un breton ciudat, stramb si urat pe toata fruntea dar eu i-am zis ca vreau intr-o parte bretonul iar acum trebuie sa mi-l prin in clame pana creste si nu imi place deloooc. Va rog sa ma jutati. Cum fac sa creasca mai repede? Sau ce sa fac ca sa nu mai fie?

2 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Daca zici ca e mic bretonul, dati-l pe spate si adauga fixativ ca sa tina.Fa asa timp de aprox o luna si pana atunci va creste.Sau poarta cordeluta.Bafta!

| nachofriends a răspuns:

Daca iti schimbi cararea si iti impingi/tii in clame bretonul intr-o parte vreo 2 zile, va incepe sa stea intr-o partewinking De asemenea, daca chiar nu iti place prinde-l sus sau intr-o parte. Pe internet ( youtube) exista multe tutoriale pentru impletit bretonul sau pur si simplu pentru prins in asa fel incat va arata ff bine. Succes