| Wait4Nothing a întrebat:

Nu mai vreau sa fiu administrator pe o pagina de pe Facebook. Cum ma sterg? happy Fundita!

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Pune alt administrator si spune-i sa te stearga sau sterge pagina.

3 răspunsuri:
| Deea_Andreea_1991 a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Te ajut eu daca vrei doar da`mi link`ul paginii si adresa ta de messenger

| dip1dip a răspuns:

Am o pagina recent creata(adica acum cateva ore) si as avea nevoie de niste admine... daca esti interesat lasa-mi link cu numele tau de FB intr-un mesaj privat!

| alexcoman34 a răspuns:

Pune alt administrator si spune-i sa te stearga sau sterge pagina. Bafta!