| GaGy a întrebat:

Nu stiti un program pentru a scoate vocea dintr-o melodie?big grin.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista program care scoate vocea dintr-o melodie!

| CanTrioTc a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu exista.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta negativul de la piesa

| ioana_7606 a răspuns:

Audacityhappy uite ca exista! funda?

| Youtube_5948 a răspuns:

Nuuu! Faaaa du-te-n pulaa mea si da-ti glont ca aci mori!

| GaGy explică:

De ce injuri pe acest site?

| ioana_7606 a răspuns:

@Youtube n'ai cei 7 ani de acasa...si mersi la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GaGy audacity, karaoke, fl studio, mix craft 5 si virtual dj 7.0 full free sunt doar cateva din programele care pot scoate vocea din melodie sau invers. Intradevar nici unul din programele mentionate mai sus nu scot 100% vocea sau negativu pentru. ca in materie de sound asa ceva inca nu e posibil, dar in proportie de 70% iti merge daca esti profesionist si lucrezi cu multa munca, atentie si o placa audio bunicica. A da, si am mai vazut subiecte gen : "pai cum nu se poate scoate vocea din melodie cand aia de la Pro FM fac urmatoarea chestie; cand incepe melodia spune : Pro FM move your body gen inna - sun is up move your body?". Simplu prin alternanta de frecventa! Vreti detalii niga_ciprian. Scot si negative produc la comanda jingle-uri mesaje, promo-uri etc. Succes all