| gabriela02 a întrebat:

stiti cumva vreun program de instalat care scoate vocea din melodie! dar sa nu fie asa greu de folosit, mai pentru incepatori! si sa (scoata de tot vocea din melodie) si daca puteti sa imi dati si un tutorial la program care sa imi arate cum se scoate vocea din melodie multumesc foarte mult! funda!

3 răspunsuri:
| TheGaara a răspuns:

Cu acest program poti edita melodiile. Este gratuita versiunea trial.
http://www.nch.com.au/mixpad/index.html

| Anddii a răspuns:

Nu este.Crede-ma. toate programele cam fac reclama dar nu este asa ceva ):

| Lastarel a răspuns:

Poti, sa cauti negativul la melodii e fara voce doar negativul!